تاریخ : شنبه, ۲۵ فروردین , ۱۴۰۳ Saturday, 13 April , 2024
12

بدحجاب‌ها، دستپخت تربیتی همین نظام هستند

  • کد خبر : 158871
  • 23 تیر 1401 - 11:05
بدحجاب‌ها، دستپخت تربیتی همین نظام هستند
هرگز به این سؤال پاسخ نداده‌اند که چه شده اکنون شاهد شیوع مظاهر بدحجابی در کشور هستیم و چه کسانی در این زمینه به مسئولیت‌های اجتماعی و فرهنگی خود عمل نکرده‌اند؟!

جمهوریت – روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: موضوع حجاب و برخورد با بدحجاب‌ها از تریبون‌های مختلف به دفعات مطرح می شود، بدون آنکه در این مقوله، وحدت رویه و سیاست مدونی مطابق با احکام شرع و قانون ارائه شود.

تردیدی نیست که این روزها عده‌ای برای ترویج بی‌حجابی و بی‌عفتی در کشور به‌شدت فعال شده‌اند که حاصل یک اقدام برنامه‌ریزی شده در این زمینه است ولی این حرکت هدفمند، هرگز مجوزی برای این نیست که برخی افراد از طریق تریبونهائی که در اختیار دارند نسخه‌هایی برای مقابله با بدحجابی بپیچند و از جامعه هم توقع داشته باشند این نسخه‌ها بدون کم و کاست به مورد اجرا گذاشته شود.

 

این افراد هرگز به این سؤال پاسخ نداده‌اند که چه شده اکنون شاهد شیوع مظاهر بدحجابی در کشور هستیم و چه کسانی در این زمینه به مسئولیت‌های اجتماعی و فرهنگی خود عمل نکرده‌اند؟!

حامیان برخورد فیزیکی با بدحجابی، هرگز به این سؤال پاسخ نداده‌اند که وجود آزاردهنده صحنه‌هایی پس از گذشته ۴۲ سال از انقلاب و آنهم توسط جوانانی که چه بپذیریم و چه حاضر به پذیرش آن نباشیم، دستپخت تربیتی همین نظام هستند، چه علتهایی دارد و مبارزه با این افراد، پرداختن به معلول‌ها و غفلت کردن از علتهاست و هرگز ما را به نتیجه نمی‌رساند و شاید به همین دلیل هم رئیس قوه قضائیه تأکید کرد «در مقوله حجاب و عفاف، اقدام هیجانی صورت نگیرد و مسئولان همه بخش‌ها باید در چارچوب قانون گام بردارند».

بیشتر بخوانید:

لینک کوتاه : https://jomhouriat.ir/?p=158871

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰