تاریخ : چهارشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۳ Wednesday, 24 July , 2024
10
مدیرعامل گروه سایپا در بازدید از شركت مگاموتور:

تحقق طرح توسعه بلند مدت مگاموتور

  • کد خبر : 182931
  • 14 فروردین 1402 - 16:54
تحقق طرح توسعه بلند مدت مگاموتور
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: طی سه دهه گذشته در گروه خودروسازی سایپا در خصوص قوای محرکه کار جدی صورت نگرفت از همين رو طي يكسال گذشته با همت تيم مديريتي و كاركنان مگاموتور تلاش شد كه خلاء هاي گذشته جبران شود.

جمهوریت ـ محمدعلی تیموری در بازدید از خطوط ماشینکاری شرکت مگاموتور با اشاره به اقدامات زیرساختی انجام شده در  این مجموعه، تاکیدکرد: شرکت مگاموتور، یک شرکت دانش بنیان است که با داشتن زنجیره تامین، توجه به مقوله تحقیق و توسعه، رشد تولید و صرفه جوبی مالی، یک شرکت کم نظیر در حوزه تولید قوای محرکه در ایران است.

او با بیان اینکه شرکت مگاموتور در راستای برنامه ای توسعه ای خود توانسته ۴ موتور را بهبود و تقویت کند و همه آنها آماده بهره برداری است، تصریح کرد: خودروی P90 در کنار مقبولیت داخلی، مزیت صادراتی به بازار روسیه دارد و امروز قوای محرکه این خودرو در مگاموتور آماده نصب بر روی خودروی جدید جهت مراحل اخذ استاندارد است.

تیموری با تاکید بر اینکه کارهای ارزشمندی در حوزه تحقیق و توسعه در خصوص محصولات جاری مگاموتور انجام شده است، افزود: طی سه دهه گذشته در گروه خودروسازی سایپا در خصوص قوای محرکه کار جدی صورت نگرفت و سبد موتور و گیربکس در این گروه ضعیف بود، به همین دلیل طرح توسعه بلند مدت برای مگاموتور تعریف شد.

او با اشاره به اینکه مجموعه مگاموتور با استفاده از توان مهندسی داخلی و بهره گیری از تکنولوژی های روز به سمت ساخت داخل و به روزترین نسل خانواده موتور حرکت کرده است تا بتواند پاسخگوی سبد محصولات گروه سایپا تا ۱۰ سال آینده باشد، گفت: از بهمن ماه سال ۱۴۰۰، اقدامات لازم برای جبران ضعف های گذشته و برنامه های توسعه ای آغاز شد و خوشبختانه طی چند وقت اخیر شاهد رخدادهای جدید و ملی در حوزه موتور خودرو هستیم.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا تاکید کرد: در ۱۰ سال گذشته در خصوص نگهداری، تعمیرات و ارتقاء ماشین آلات خطوط تولید سرمایه گذاری مناسبی نشده بود، به طوری که برخی از ماشین آلات استراتژیک به دلیل نداشتن لوازم یدکی از خط تولید خارج شده بود؛ در حال حاضر با تلاش تیم مدیریتی و کارکنان مگاموتور خطوط ماشینکاری این مجموعه فعال و وضعیت نسبت به گذشته بسیار بهبود یافته است.

 

رپرتاژ آگهی

بیشتر بخوانید:

لینک کوتاه : https://jomhouriat.ir/?p=182931

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰