تاریخ : دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Monday, 20 May , 2024
10
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا بیان کرد:

شرایط ثبت نام متقاضیان خرید محصولات گروه سایپا فراهم شد

  • کد خبر : 184193
  • 23 فروردین 1402 - 18:23
شرایط ثبت نام متقاضیان خرید محصولات گروه سایپا فراهم شد
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با تاكید بر اینكه برای تولید و تحویل 800 هزار خودرو برنامه ریزی شده و در هفته اول کاری سال 1402 با قدرت و شروع خیلی خوب، نزدیک به 50 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش تولید و تحویل محقق شده است، گفت: به زودی فراخوان مرحله دوم ثبت نام متقاضیان محصولات سایپا در سامانه متمرکز وزارت صمت اعلام خواهد شد.

جمهوریت _ مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا افزود: با توجه به شعار سال جاری “مهار تورم و رشد تولید” گروه خودروسازی سایپا برنامه جامعی در بخش تولید تعریف کرده است تا کلیه متقاضیان محصولات سایپا که شرایط خرید خودرو را دارند، در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو ثبت نام کنند.

به گزارش سایپانیوز، محمدعلی تیموری با بیان اینکه هدف گذاری گروه سایپا در سال ۱۴۰۲ مطابق با سیاست های وزارت صمت براساس افزایش تولید است، تصریح کرد: کلیه متقاضیان خرید محصولات گروه سایپا که حائز شرایط ثبت نام هستند، امکان ثبت نام و واریز وجه برای آنها فراهم شده است.

او تاکید کرد: تحویل خودروهای مشتریان مطابق نوبت و براساس زمان تحویل مندرج در قرارداد با مشتری از هفته دوم اردیبهشت ماه آغاز خواهد شد.

 محمدعلی تیموری با اشاره به متقاضیانی که نتوانستند در اسفند ماه سال گذشته و حتی در روزهای ابتدایی فروردین ماه (افرادی که حساب وکالتی تعریف کرده بودند) فرآیند ثبت نام را به دلایل مختلف انجام دهند، گفت: فراخوان جدید برای ثبت نام متقاضیان از طریق سامانه یکپارچه تخصیص خودرو اعلام خواهد شد.

رپرتاژ آگهی

بیشتر بخوانید:

لینک کوتاه : https://jomhouriat.ir/?p=184193

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰