تاریخ : چهارشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۳ Wednesday, 24 July , 2024
7
مدیرعامل بانک صادرات ایران در بازدید از دو واحد تولیدی در استان زنجان:

صنعت بانکداری و تولید دو بال پرواز اقتصاد کشور

  • کد خبر : 178020
  • 18 بهمن 1401 - 20:24
صنعت بانکداری و تولید دو بال پرواز اقتصاد کشور
​مدیرعامل بانک صادرات ایران در دیدار با مدیران دو شرکت ایران ترانسفو و شرکت صنعتی مینو در استان زنجان، صنعت بانکداری و تولید را دو بال اقتصاد کشور عنوان کرد و بر همکاری دوجانبه برای تداوم و افزایش تعاملات تاکید کرد.

جمهوریت ـ​مدیرعامل بانک صادرات ایران در دیدار با مدیران دو شرکت ایران ترانسفو و شرکت صنعتی مینو در استان زنجان، صنعت بانکداری و تولید را دو بال اقتصاد کشور عنوان کرد و بر همکاری دوجانبه برای تداوم و افزایش تعاملات تاکید کرد.

به گزارش جمهوریت به نقل از روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، سید ضیاء ایمانی در دیدار با مدیران شرکت ایران ترانسفو، اقدامات انجام شده برای ارتقای صنعت تولید برق را مهم ارزیابی کرد و گفت: ارتباط بانک صادرات ایران با وزارت نیرو یک ارتباط راهبردی است بانک صادرات ایران در صنعت سد سازی حضور گسترده دارد و نگاه این بانک به تولید و توسعه برق در حوزه صنعتی و خانگی یک نگاه ویژه است.

وی افزود: از اینکه بانک صادرات ایران توانسته در کنار این مجموعه کمک موثری به توسعه صنعت برق کند، جای خرسندی دارد و بانک صادرات ایران آمادگی دارد تا با تامین نقدینگی و پرداخت تسهیلات، تعهدات و اعتبارات، نقش مؤثرتری ایفا کند.

ایمانی تصریح کرد: صنعت بانکداری و تولید دو بال اقتصاد کشور است و همکاری و تعامل بیشتر این دو بخش می‌تواند رشد اقتصادی را رقم بزند. بانک صادرات ایران با تمامی امکانات خود در شعب و ستاد، حمایت از بخش‌های اقتصادی را در دستور کار خود دارد و این آمادگی وجود دارد تا علاوه بر پرداخت تسهیلات، با استفاده از همه ابزارهای اعتباری و همکاری‌های دو جانبه، پاسخگوی نیازهای تولید و صنعت باشد.

بهزاد ظهیری، مدیرعامل شرکت ایران‌ترانسفو در این دیدار با قدردانی از صادرات ایران گفت: کارکنان بانک صادرات ایران ارتباط با ایران ترانسفو را نه به عنوان یک مشتری بلکه به عنوان یک همکار در توسعه تولید صنعت برق  مد نظر دارند و در هر لحظه برای حمایت از این شرکت همکاری لازم را انجام می‌دهند.
وی افزود: اگر کار مثبتی با توجه به شرایط فعلی اقتصادی در یک واحد تولیدی رخ می‌دهد، به مدد نظام بانکی است و نقش بانک صادرات ایران در حمایت از ایران ترانسفو ارزنده و غیر قابل انکار است.

مدیرعامل بانک صادرات ایران همچنان در سفر به استان زنجان در دیدار با غلام‌عباس درفشی، مدیر عامل شرکت صنعتی مینو و معاون مالی و اداری هلدینگ خودکفایی آزادگان، حمایت از تداوم تولید و اشتغال را ماموریت مهم این بانک عنوان کرد و برای تمدید تفاهم‌نامه با این هلدینگ و بسترسازی استفاده از سایر ابزارهای مالی برای حمایت از این گروه دستورات لازم را صادر کرد.

درفشی در این دیدار با اعلام آمادگی برای همکاری با بانک صادرات ایران، گفت: زمانی که این شرکت با مشکلات مالی مواجه بود، بانک صادرات ایران به کمک این شرکت آمد و این عامل انگیزه مهمی برای انتخاب این بانک به عنوان بانک اول است  و زمینه همکاری با بانک صادرات ایران به عنوان یک بانک قدیمی و همکار شرکت مینو بیش از گذشته فراهم است.

 

رپرتاژ آگهی

بیشتر بخوانید:

لینک کوتاه : https://jomhouriat.ir/?p=178020

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰