تاریخ : چهارشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۳ Wednesday, 24 July , 2024
9

شاخص‌های حجاب به ادارات ابلاغ می شود

  • کد خبر : 183398
  • 18 فروردین 1402 - 23:11
شاخص‌های حجاب به ادارات ابلاغ می شود
ستاد امر به معروف و نهی از منکر شاخص‌های حجاب را مدون کرده است و این شاخص ها به ریاست جمهوری و قوه قضائیه ارائه شده است که پس از بررسی های نهایی به ادارات ابلاغ می شود.

جمهوریت – کاظم صدیقی رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور در حاشیه بازدید از نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم گفت: حجاب مطالبه همه مردم ایران است و در تمامی مجالس و مجامع این مطالبه از سوی اقشار مختلف مردم به ما و سایر مسئولان اعلام می‌شود.

به گزارش شبستان، وی با بیان اینکه مردم کشف حجاب را یک ویروس بیگانه و تعرض به هویت ملی و مذهبی خود می دانند و از این مساله ناراحت هستند، ادامه داد: مقام معظم رهبری برای چندمین بار به وضوح اعلام کردند که رعایت حجاب الزامی است و هم الزام شرعی و هم الزام سیاسی دارد چون قانون کشور محسوب می‌شود در همین راستا مسئولان جلسات مختلفی تشکیل دادند و خود حضرت آقا هم فرمودند همین افرادی که در خیابان ها کشف حجاب می‌کنند، اگر بدانند که پشت این مساله دشمنانشان قرار دارد این کار را نمی‌کنند.

خطیب نماز جمعه تهران بیان کرد: ستاد امر به معروف و نهی از منکر شاخص‌های حجاب را مدون کرده است و این شاخص ها به ریاست جمهوری و قوه قضائیه ارائه شده است که پس از بررسی های نهایی به ادارات ابلاغ می شود. در مراحل اجرا هم مجموعه عفت‌ها یعنی عفت لباس، چشم و برخورد در آن گنجانده شده است.

بیشتر بخوانید:
لینک کوتاه : https://jomhouriat.ir/?p=183398

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰